činžovní_dům

Jak se starat o činžovní dům efektivně?

Každý, kdo se setkal s pojmem správa nemovitostí, asi ví, jak složité je se správně starat o činžovní a nájemní domy. Co vše tato činnost zahrnuje a na co nesmíme zapomenout? 

Pokud jste majitelem nemovitosti činžovního domu s bytovými jednotkami o několika desítkách či stech metrů čtverečných komerčních prostor, máte s tím plno práce. Jednotlivé bytové jednotky a komerční prostory pronajímáte svým nájemcům a denně řešíte desítky požadavků, situací a nečekaných problémů, které jsou spojeny s administrativou, údržbou, úklidem a komunikací s klienty. Je to prostě nikdy nekončící služba, která vás dokonale zaměstnává 24 hodin denně.

Správu nemovitostí

V tomto případě je nutné zařídit si firmu, která nabízí správu nemovitostí od A do Z. K tomu je nutné zařídit i pravidelný úklid domu. Součástí služeb správy nemovitostí je komplexní zajištění veškerých procesů, které jsou nezbytně nutné ke správné funkci daného objektu. Může jít o zajištění výběru nájmů a s tím související vedení účetnictví. Navíc je třeba zajistit i veškeré služby spojené s údržbou a případnými stavebními úpravami. Možná se vám budou hodit i makléřské služby, pokud vám odejde nájemník a vy budete potřebovat velmi rychle náhradu. Kromě úklidu je často třeba zařídit i ostrahu činžovního domu. 

Úklid činžovních domů 

Úklid činžovních, nájemních a bytových domů je určen pro ty, pro něž jsou úklidové práce příliš časově náročné. Zde je třeba zvolit společnost, která se vám maximálně přizpůsobí. Může jít o generální nebo pravidelný úklid domu ve vámi zvoleném intervalu i čase. Vše je vždy na individuální dohodě. Pravidelný úklid provádí úklidová firma Ekologickyuklid.eu.  Mezi benefity, kterými oslovuje své klienty, patří zejména všestrannost a dlouholeté zkušenosti. Pokud tak hledáte firmu s individuálním přístupem, neváhejte je oslovit. Společnost se zabývá úklidem již od roku 1992, má bohaté zkušenosti a desítky spokojených klientů. K dispozici má silné zázemí, rozsáhlý strojový park, používá ekologické prostředky, moderní technologie a vlastní mezinárodní certifikáty ISO 9001. Společnost se zaměřuje především na úklid domu Praha, Brno, ale i Bratislava.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *