plynový_gril_weber_americkygril_cz

Češi milují grilování a stále častěji grilují na nejlepších grilech na světě

Nabídka grilů je obrovská. Jejich kvalita se však zásadně liší. Líbivý design nemusí znamenat, že gril dovede rovněž kvalitně, a hlavně zdravě grilovat. Kdo to s grilováním myslí vážně, chce grilovat často a též zdravě, měl by sáhnout po osvědčené značce grilů – po grilech WEBER.

Grily WEBER se honosí přívlastkem „nejlepší grily na světě“. Kdo na nich griluje, uzná, že si jej rozhodně zaslouží. Kvalita zpracování grilů je nesrovnatelně vyšší než u jiných levných výrobků. Díky tomu nejen lépe vypadají, ale mají lepší stabilitu, déle vydrží, nehrozí poranění při jejich používání či transportu. Gril WEBER samozřejmě i lépe a zdravěji griluje. Zejména díky optimální teplotě, kterou při grilování dosáhnete.

Na čem grilujete nejraději?

Méně znalí si myslí, že grily WEBER jsou pouze plynové. U nás jsou asi nejznámější. Ale firma vyrábí rovněž klasické grily na dřevěné uhlí, též grily elektrické a již zmíněné plynové. U každého z těchto typů najdete vlajkovou loď, nákupem které neuděláte chybu.

Znáte vlajkové lodě mezi grily WEBER?

Každý, kdo si pořizuje gril a zvažuje skutečně dobré zařízení, by se měl podívat na vlajkové lodě mezi grily WEBER. Jestliže plánujte zůstat u klasiky, tedy u grilu na dřevěné uhlí, perfektní volbou je model WEBER MASTER TOUCH. Pro někoho je právě tento typ grilování tím, co dává dokonalou chuť masu, a nedá na něj dopustit.

Ti, kdo upřednostňují pohodlí, mohou volit plnohodnotné grilování na plynu. Zde je hitem vlajková loď mezi plynovými grily – řada WEBER GENESIS II.

Nakonec nesmíme zapomenou ani na elektrický gril WEBER PULSE, který je zas naprostým hitem mezi grily s elektrickým zdrojem energie. Právě tento typ grilování se hodí i pro grilování v interiéru a doporučuje se jako velice zdravá forma grilování. Grilování na technologicky vyspělých grilech značky WEBER je však zdravé obecně a díky tepelné sondě do masa, jež se umí spojit i s vašim mobilním telefonem, dokážete perfektně uhlídat i to, kdy je maso tak akorát.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *