Byty Libeň ­– to je novostavba Villa Střížkovská

Líbí se vám pražské vily, ale na celou byste ani neměli, ani byste ji neužili? Pojďte bydlet do vilové novostavby s několika byty. Nová moderní krasavice vyroste v pražské Libni.

Hledáte vlastní bydlení v Praze? Pojďte bydlet do Libně

V Libni byl právě zahájen prodej nových bytů v bytovém projektu Villa Střížkovská. Jde o zajímavé řešení vilového bytového domu s dispozicí bytů 2+kk, 3+kk a 4+kk. Je to tedy ideální bydlení pro singles, bezdětné páry i rodiny. Kdo doposud na Libeň nepomyslel a má ji zažitou jako tu horší část Prahy, tak se plete. Městská část Libeň prochází velkou revitalizací a mění se v moderní město ve městě. Srovnat to lze třeba se Smíchovem. Mnohé překvapí, v jak nádherném prostředí bude Villa Střížkovská stát. Nové byty Praha 8 nabídnou dokonalé výhledy na Prahu i blízkost zeleně. Dokonce i samotná vila bude mít vlastní zahradu pro obyvatele domu v zajímavém svažitém terénu.

Moderní byty pro majitele se zelenou duší

Zahrada je jen první „zelená“, které novostavba majitelům bytů nabídne. Byty jsou totiž doslova rájem pro každého, kdo si rád něco vypěstuje na svém balkonu či terase. Byty v nejnižším patře mají vlastní předzahrádky. Ostatní pak prosklené balkony a v nejvyšším předsunutém patře dokonce zimní zahrady.

Další zeleň najdou majitelé nových bytů v okolí vily. Nachází se zde celá řada možností pro aktivní trávení volného času v zeleni, případně pro další sportovní aktivity. Z Proseckých skal se po okolí rozhlédnete hned ze dvou vyhlídek. V okolí jsou parky Václavka, Přátelství a Pod Korábem. V těchto parcích najdete i perfektně vybavená dětská hřiště. To je i v Thomayerových sadech. Zde začíná též cyklostezka, jež pak vede podél Vltavy. Za mnoha sportovními aktivitami, včetně tenisu či atletiky, si lze zajít do Sport centra Prosek. Na Proseku je rovněž bobová dráha. Sportovní aktivity, včetně aquaparku, pak nabízí i OC Letňany.

Vše po ruce

Z Libně je vynikající dopravní spojení. Avšak občanská vybavenost je v místě tak vynikající, že většinu věcí vyřídíte přímo v místě. Nechybí kvalitní vzdělávací instituce pro předškoláky a školáky, ale ani nákupní možnosti.

TIP: Byty Libeň ve Villa Střížkovská se již prodávají. Neváhejte proto s rezervací. Pravděpodobný termín kolaudace je rok 2022.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *