kamel-modry-1_bytema

Bytové dekorace navodí příjemné teplo domova

Bytové dekorace navodí příjemné teplo domova

Díky bělostným záclonám, stylovým závěsům a moderním kusovým kobercům bude váš domov útulný. Když vyrobíte ubrusy, drobnosti do dětského pokoje či povlaky na polštářky z dekoračních látek, bude všechno dokonalé.

Koberce v trendy stylu

I když jsou některé hospodyňky proti kobercům, protože se v nich udržuje prach, jejich eleganci nic nenahradí. Pokud si koupíte koberce s nižším vlasem v metráži anebo kusové, udržíte je stále čisté. Moderní robotický vysavač si poradí s vysáváním jako nic. Preferujete-li však hity poslední doby, pořiďte si shaggy model s dlouhým rozčepýřeným vlasem. Úklid bude náročnější, ale výsledek estetický!

Na sto procent oceníte hřejivost koberců, dokonce budou tlumit kroky obyvatel domácnosti. Metrážové i kusové koberce se hodí do všech pokojů v domácnosti i na chodbu.

Každý kus je nevšední

Lidé častěji vyhledávají moderní kusové koberce různých barev a tvarů. K dostání jsou oválné, obdélníkové, kulaté i čtvercové kousky v modrém, béžovém, růžovém i vícebarevném odstínu. Do domácností mladých lidí se hodí extravagantní modely výrazných barev, starší generace ocení kusové bukláky, nároční zákazníci zase koberce s orientálními vzory, shaggy a vlněné modely. Do dětských pokojíčků padnou produkty s motivy pohádkových hrdinů. Záleží jen na vás, jaký koberec si koupíte. Hlavně, ať vám to doma ladí.

Záclony se nedají nahradit

Dnes je na okně moderní pouze stahovací roleta, ale okno bez záclony vypadá smutně a nevlídně. Záclony a závěsy jsou pro mnohé zastaralou bytovou dekorací, pro jiného povinnost. Jakmile si pověsíte na okno záclony, pokoj bude vzdušnější a útulnější. Při výběru popusťte uzdu své fantazii. Vybírejte mezi žakárovými, krajkovými, klasickými, trendy a dětskými modely.

Navštivte web Bytema a objednejte si koberce, záclony, ručníky, prostírání do kuchyně a další bytový textil na jednom místě.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *