Znáte plastové sklepy? Instalujete je snadno

Stále častěji se vracíme k tomu, co se v minulosti osvědčilo. S novými technologiemi ale dáváme věcem nový kabát, vyšší funkčnost a rychlejší instalaci. Jednou z těchto unikátních novinek jsou vysoce kvalitní, odlévané plastové sklepy TINGARD. Pokud právě řešíte možnost uskladnění potravin, třeba protože je pro vás lednice malá, nebo máte přebytky ze zahrady, plastové sklepy se vám budou líbit. 

Kdy využít sklep TINGARD

S měnícími se klimatickými podmínkami dnes už často sklepy ve starších domech pro uskladnění potravin moc nevyhovují. Po revoluci bylo v ČR postaveno přibližně 1 mil. domů úplně bez sklepů a lidé zjišťují, že jim chybí k uskladnění potravin chladná místnost. V zahradním domku je buď vedro, nebo zima. V garáži je tomu podobně a navíc je tu cítit pach po spalinách výfukových plynů. Vykopat a zbudovat klasický sklep je však velmi finančně i fyzicky náročné a zdlouhavé. Kam tedy s potravinami? Odlévané plastové sklepy TINGARD každý z uvedených problému hravě vyřeší. 

Co jsou sklepy TINGARD

Plastové sklepy TINGARD se vyrábí jedinečnou bezešvou technologií výroby odstředivým litím. Díky ní se nemusíte obávat praskání svařovaných švů, jako je tomu u podobných produktů vyrobených z plochých desek v dílně. Technologický postup zaručuje vysokou kvalitu. Životnost výrobků přesahuje 100 let. Výhodou těchto plastových sklepů je jejich velká odolnost. Plastové sklepy Tingard jsou tedy na rozdíl od konkurence bezešvé a s tloušťkou stěn okolo 15 mm.

Vybudujte sklep snadno a rychle

Máte zahradu nebo rodinný dům, ale postrádáte možnost uskladnění potravin? 

Sklepy Tingard jsou snadným a rychlým řešením. Pokud zrovna stavíte, montují se pod základovou desku. Jsou odlévány v celku a tím přímo určeny pod základy novostaveb. Hodí se i do volného terénu, třeba v zahradě nebo ve funkčním celku s rodinným domem. Jestliže jste se tedy rozhodli pro pořízení sklepu až po dokončení stavby, není to žádný problém. Plastový sklep se dokonale hodí i k dodatečné instalaci k již realizovaným stavbám. 

Sklepy Tingard a jejich výhody

Sklepy TINGARD jsou vybaveny regálovým systémem s poličkami umístěnými na ocelové konstrukci a dřevěnou podlahou. Nechybí ani schůdky, meteostanice měřící přesnou vlhkost a teplotu interiéru, LED svítidlo a přirozená ventilace se škrtícími klapkami. Sklepy jsou tak perfektně připraveny k okamžitému použití. Více se o sklepech Tingard dozvíte na webu společnosti.

Jedinečné vlastnosti plastových sklepů 

Sklepy TINGARD se vyrábí z polyethylenu s nízkou hustotou, často využívaného v potravinářství. Materiál je zdravotně nezávadný, Eco Friendly, určený pro dlouhodobé skladování potravin, nevylučuje žádný odér a neabsorbuje vlhkost ani pachy. Tento materiál je používaný převážně v potravinářství a v domácnosti jej často potkáváme jako plastové prkénko na krájení potravin. Ventilační vzduchové vývody sklepa navíc zaručují přirozenou cirkulaci vzduchu. 

TINGARD – sklep, který oceníte

Ještě stále váháte, zda si jej máte pořídit? Bezešvý odlévaný plastový sklep TINGARD je v oblasti sklepů zcela revolučním výrobkem. Navíc je každý plastový sklep certifikován pro použití v zemích EU a opatřen značkou CE. Díky rychlé a snadné instalaci trvající přibližně 2 dny s technologickou pauzou, kvalitě zpracování a trvanlivosti, je tento sklep vyhledávaným produktem u stavebníků a zahrádkářů. Společnost TINGERPLAST ho posledních 10 let prodává ve více než 10-ti zemích EU. Tisíce sklepů TINGARD už tak našlo své spokojené majitele.

Zdroj: www.tingard.cz

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *