dřevostavba

Toužíte po novém a krásném bydlení? Seznamte se s výhodami dřevostaveb

Nechat si postavit úplně nový dům má mnoho výhod. Nejen, že nemusíte dělat kompromisy ohledně prostorového uspořádání, ale přesně víte, jaké materiály a technologie jsou pro stavbu použity. Postupem času tak pravděpodobně nebudete odhalovat nedostatky a skrytá překvapení jako v případě pořízení starého domu, který je potřeba upravit. Jednou z možností v případě novostavby je dům ze dřeva. Jaké má výhody a na koho se obrátit?

Proč se rozhodnout pro dřevostavbu?

Možná se ptáte, proč upustit od klasického domu z cihel a vrhnout se do dřevostavby. Důvodů je hned několik. V první řadě jde o to, že dřevo má výborné vlastnosti. Jde o čistý přírodní materiál, který při správném technologickém postupu dobře těsní a poskytuje kvalitní tepelnou izolaci. Dalším bonusem je rychlá výstavba, kdy nemusíte na nové bydlení čekat několik dlouhých měsíců, ale stavební firma může předat kompletní dům za překvapivě krátký čas. Doba se samozřejmě liší v závislosti na náročnosti projektu a dalších faktorech. Výhodou jsou také nízké provozní náklady, kdy se dřevostavby často staví do podoby nízkoenergetického bydlení.

Dřevostavba postavená na míru

Pokud si chcete bez výhrad splnit sen o bydlení, případně potřebujete jinou stavbu, bývá nejlepším řešením stavba na míru. Vyberete si projekt, nebo si necháte navrhnout specifické řešení. Zakomponovat můžete i požadavky na rozmístění elektřiny a podobně, ať máte všechno perfektní již od samého začátku.

Vsaďte na osvědčenou firmu

Protože stavba domu je velkou investicí, vyplatí se pečlivý výběr společnosti, ve kterou vložíte svou důvěru. Dobrou volbou může být například česká firma PILA MARTINICE s.r.o. s nabídkou nejrůznějších typových nemovitostí. Pro své dřevostavby využívají moderní technologie a mají dlouholeté zkušenosti právě s dřevostavbami. Více informací najdete na stránce www.pilamartinice.cz.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *