instalater

Sháníte instalatéra? Neplaťte zbytečně navíc. Podívejte se na rozbor cen instalatérských prací  

Potřebujete instalatéra, který by vám uvolnil odpad, dotáhl kohoutek nebo vyměnit vanu?  Neplaťte zbytečně víc, než musíte. Podívejte se na nabídku instalatérských prací a rozbor cen za jednotlivé úkony.

Teče vám kohoutek, odtéká vám špatně odpad, nebo potřebujete zapojit trubky při rekonstrukci koupelny, ale sami si na to netroufáte, ani nemáte potřebné nářadí? Na drobné i složitější instalatérské práce doporučujeme zavolat instalatéra, který má nejen odborné znalosti, ale také veškeré nářadí i materiál. Podívejte se, v jaké cenové relaci se pohybují ceny za jednotlivé instalatérské práce. 

Cena instalatérských prací a hodinová taxa

Nejčastěji se ceny instalatérských prací odvíjí za čas, tedy za hodinu. Pak se počítá práce za hodinu, nebo je určena konkrétní cena za odvedení jednotlivých prací. Náš instalatér Praha má na svých stránkách podrobný ceník, ve kterém se dozvíte cenu za jednotlivé úkony. Je totiž jiná náročnost při zapojení pračky, jiná při bourání a instalaci nových rozvodů. Pro představu můžeme vycházet z částky za hodinu práce v rozmezí od 700 – 1 000 korun. 

Ceník instalatérských prací za drobné opravy

Nejčastěji si instalatéra voláme pro drobné opravy, do kterých řadíme například dotažení kohoutku, výměny těsnění, napojení pračky či jiných drobných spotřebičů. Pokud se na takový úkol necítíte, nebo chcete mít naprostou jistotu, že je vše provedeno profesionálně, stačí obětovat 400 korun a váš sifon bude opět krásně odtékat. Další maličkosti se pohybují od stokorun. 

Ceník instalatérských prací při pokládce podlahového topení

Podlahové topení je dnes nejčastěji používané u novostaveb i rekonstrukcí. Samozřejmě jde o složitější instalatérské služby, které nedoporučujeme provádět svépomocí. Pokládka podlahového topení se v tomto případě pohybuje za částku 1 200 korun za metr. Rekonstrukce si žádá také výměnu radiátorů. I s tím vám může náš instalatér Praha pomoci. Cena za výměnu radiátorů je 1 000 korun za hodinu. 

Ceník instalatérských prací za složitější úkony

Náročnější úpravy, jako je výměna odpadního potrubí a sifonu, bourání nových vodovodních rozvodů, napojení veškeré sanity, vás vyjde na částku 1 000 korun za hodinu. U montáže klasického sprchového koutu je cena 1 000 korun.

Dále vám pomůžeme s těmito instalatérskými úkony: 

 • Čištění ucpaného záchodu
 • Čištění ucpaného sifonu v umyvadle a dřezu 
 • Čištění ucpaného sprchového koutu a vany
 • Čištění ucpané kanalizace
 • Výměna radiátorů
 • Pokládka podlahového topení
 • Montáž sprchového koutu
 • Výměna dřezového sifonu, umyvadla
 • Rekonstrukce koupelny a záchodu
 • Drobné zednické práce
 • Montáž sprchové, dřezové a umyvadlové baterie

Cena instalatérských prací a doprava 

Své levné a kvalitní instalatérské služby nabízíme nejen v Praze, ale i po celém středočeském kraji. Instalatérské práci se věnujeme již 12 let. Za tu dobu za sebou máme spousty zkušeností a dokážeme uvolnit nejrůznější typy odpadů. Cena instalatérských prací nezahrnuje dopravu. Náš tým instalatérů k vám přijede po Praze za částku 900 korun a za dopravu po středočeském kraji zaplatíte okolo 1 500 korun. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *