montované_domy_PR

Plánujete stavět? Montovaný dům na klíč má mnoho výhod

Postavit dům úplně od základu rozhodně není vůbec jednoduchá záležitost. Naštěstí se v dnešní době nemusíte spoléhat pouze na své ruce, ale můžete si na pomoc přizvat šikovnou firmu, která prakticky veškerou práci odvede za vás.

Montované dřevostavby od začátku až do konce

Společnost J. Group dodává svým zákazníkům montované stavby na klíč už řadu let. Primárně se zaměřuje hlavně na montované dřevostavby, avšak záleží na domluvě se zákazníkem. Školení odborníci přistupují ke každé jedné zakázce naprosto individuálně a vždy se snaží maximálně vyhovět potřebám a tužbám klienta. Stejně tak pokud mu není v průběhu procesu stavby něco jasné, nedělá jim problém cokoliv vysvětlit a objasnit. 
 
J. Group je schopna pro svého klienta zajistit komplexní servis, co se týče staveb na klíč. Vše začíná vypracováním návrhu domu a po jeho schválení klientem mohou započít další práce na projektu. Během samotné realizace staveb firma úzce spolupracuje s dalšími společnostmi a odborníky na stavbu, tudíž máte naprostou jistotu, že je váš vysněný dům v dobrých rukou. Navíc jelikož J. Group používá k izolaci stavby vrstvu tvrdého polyuretanu, je schopna vybudovat nízkoenergetickou a pasivní stavbu.

Proč právě dům na klíč?

Pokud si říkáte, proč byste si měli zvolit právě montovaný dům na klíč, odpověď je velice jednoduchá – tento typ stavby je velmi výhodný po všech stránkách. Na prvním místě je třeba zmínit rychlost celého procesu. Společnost J. Group svým klientům slibuje nastěhování do tří měsíců od získání stavebního povolení. Dále se nemusíte potýkat s žádným papírováním, protože ho společnost vyřídí kompletně za vás.
 
Zákazníci se můžou rozhodnout, zda chtějí originální domek, a nechat si tím pádem vypracovat projekt od architekta, anebo si vyberou stavbu z katalogu, který naleznou na www.jgroup.cz. Jak bylo již řečeno, domy na klíč skrývají mnoho výhod, a proto byste měli pečlivě zvážit, zda si chcete dům stavět svépomocí, nebo se svěříte do rukou odborníkům. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *