Drevobis_PR

Nechte se překvapit širokým využitím dřevěných stavebních materiálů!

Vybíráte do své domácnosti novou podlahu, kuchyňskou desku nebo parapety? Nebo jste se rozhodli vyrobit si vlastní originální kus nábytku? Společnost DŘEVOBIS D&S představuje specialistu v oblasti prodeje dřeva a dřevěných materiálů. V jejich nabídce naleznete lamino desky, dřevotřísky, OSB desky a palubky různých druhů. Sortiment vybíráte z nepřeberného množství druhů dekoru, barevných provedení či imitace přírodního materiálu a vybere si tak opravdu každý! A jaký materiál se bude hodit k Vašemu kutění?

Vyrobte si vlastní nábytek s laminovanými deskami

Dřevotřískové laminované desky se nejčastěji používají ke konstrukci nábytku. Desky jsou potaženy fólií nebo lakem a jsou tak velmi odolné vůči vlhkosti a snadno se udržují. K dalším přednostem patří hladkost povrchu, skvělý design a přívětivá cena. Popusťte tak uzdu své fantazii a vrhněte se na zhotovení vlastně vyrobeného nočního stolku nebo poličky!

Všestranné využití obkladových a podlahových palubek doma i venku

Obkladové a podlahové palubky mají obecně široké využití ve vnitřních i venkovních prostorách. V interiéru je můžete využít k obkladu stěn nebo kuchyňské linky. V exteriéru Vám zase poslouží ke stavbě fasád, altánů či přístřešků pro auta. Navštivte kamennou prodejnu nedaleko Prahy v Horoměřicích společnosti DŘEVOBIS D&S a prohlédněte si vzorník palubek a jejich dekory na vlastní oči.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *