estima-render_PR

Nápad na módní střechu? Zvolte si plechovou krytinu nebo plechový šindel

Plechové střechy jsou lehké, vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům, snadno se s nimi manipuluje a mají velmi dlouhou životnost i záruku na materiál. Hodí se do horských oblastí, protože po nich snadno klouže sníh. Unikátní povrchová úprava tlumí zvuky deště, krup i silných poryvů větru. Plechovou krytinu lze aplikovat i na již položenou starší krytinu.

Plechová střecha je vhodná i pro netypické střešní konstrukce architektonických návrhů. Plech totiž lze ohýbat do libovolného tvaru a aplikovat na střechy s minimálním sklonem 14 stupňů. Moderní plechové střešní tabule barvou i tvarem skvěle imitují klasické střešní tašky či šindele. Variabilita barevné škály je široká a snadno ji sladíte s fasádou domu. 

Plechový šindel

Lehký plechový šindel od společnosti Blachotrapez byl navržen podle klasických dřevěných šindelů, které jsou tradiční střešní krytinou v lidové architektuře. Mají výjimečný vzhled a jsou k nerozeznání od originálu. Mají nízké náklady na údržbu a podobně dlouhou životnost, jako pálené taškyPlechové šindely skvěle zapadají do původního lidového stylu a současně skvěle ladí i s moderní architekturou.

Plechová tašková krytina 

Plechová tašková krytina se často využívá na střechy obytnýchsakrálních a veřejných budov i na atypické tvary střech. Jsou v různém barevném provedení. Lehká střešní krytina nezatěžuje krov a nenarušuje konstrukci budovy. Montáž je rychlá a snadná. Pokud rekonstruujete střechu a vyměňujete střešní krytinu, můžete využít stávající krov a plechová tašková střecha díky tomu představuje značnou úsporu

Použití plechových střešních krytin

Plechové střešní krytiny mají všestranné využití. Dají se použít pro každý druh strmé střešní konstrukce. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního pozinkovaného plechu vydrží řadu let v dokonalém technickém a vizuálním stavu. Jsou o mnoho lehčí než pálené tašky, snadněji se čistí a nevyžadují žádnou údržbu. Inovované vzory v široké paletě barev skvěle zvýrazní vzhled celé budovy. Kromě standardních barev z palety RAL je v nabídce spousta jiných možností včetně matné struktury a ochranných a dekorativních vrstev pro vysokou odolnostZáruka na vysoce kvalitní plechové střešní krytiny je až 60 let.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *