Jaká zvolit střešní okna?

Poohlížíte se zrovna po vhodných střešních oknech popřípadě žaluziích a roletách? Máme pro vás typ na precizně promyšlená okna, která budou maximálně vyhovovat všem vašim požadavkům. Podívejte se na osvědčené výrobky firmy TOSO. 

Střešní okna TOSO splňují nejnovější evropské normy, mají vysokou kvalitu, dokonalý estetický vzhled a dlouhou životnost. Jejich výrobcem je známá značka VELUX Group. Produkty vynikají mimořádnou kvalitou a dokonalým zpracováním. 

Střešní okna TOSO

Energeticky šetrné zasklení střešních oken Toso s Ug= 0,7 sníží tepelné ztráty a zajistí výbornou zvukovou izolaci. Speciální postup výroby snižuje možnost vzniku kondenzování par v chladných klimatických podmínkách. Energeticky úsporná skla vyplněná vzácným plynem argonem svou speciální skladbou zvyšují redukci hluku a zvyšují bezpečnost. Tvrzená skla odolají i extrémnímu krupobití.

Plastová střešní okna 

Plastová střešní okna TOSO lze osadit dvojsklem i trojsklem. Jsou bezúdržbová, disponují unikátním systémem komor plněných izolací pro mnohem lepší tepelné a protihlukové vlastnosti. Nedochází tak ke srážení vodních par a plastová střešní okna TOSO se nerosí. Ocelové výztuhy v okenních rámech a křídlech znemožňují kroucení materiálu i v extrémních podmínkách. Křídla lze přetočit o 180° pro snadné mytí venkovních Jsou vybavena mikroventilací s nastavitelnou intenzitou větrání.

plastová střešní okna

Dřevěná střešní okna 

Dřevěná střešní okna TOSO jsou opět dodávána s dvojskly i trojskly. Dřevo pochází z prvotřídní výběrové borovice v nejvyšší jakostní normě A+. To je zárukou pevné konstrukce, dlouhé životnosti a jedinečného estetického vzhledu. Okenní křídla pohodlně přetočíte až o 180° a velmi snadno umyjete venkovní strany skla i zevnitř místnosti. Dřevěná střešní okna TOSO disponují mikro-ventilací s nastavitelnou intenzitou větrávání. Tato střešní okna v prémiové kvalitě mají záruku na 10 let.

dřevěná_střešní_okna

Elektrické ovládání

V dnešní době jistě oceníte i možnost elektrického ovládání oken TOSO. Dálkové ovládání vám zajistí velice snadnou a pohodlnou manipulaci s okny. Je velmi výhodné zejména pro těžko dostupná střešní okna. Pokud se navíc rozhodnete namontovat více střešních oken najednou, elektrické ovládání vám usnadní práci, když třeba náhle začne pršet, nebo potřebujete místnost rychle vyvětrat. Elektrické ovládání je navíc možné doplnit vnitřními a vnějšími roletami nebo žaluziemi.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *