hydroizolace_střechy

Jak probíhá hydroizolace plochých střech?

S příchodem chladnějšího počasí se začínají objevovat i nedostatky na střechách. Pokud si říkáte, že přece ploché střeše se nemůže nic stát, protože je odolná, potom jste na omylu. Zejména u starších objektů bývá střecha kamenem úrazu, a nejen střecha, ale i hydroizolace celé stavby to především kvůli nedostatečné hydroizolaci. Hydroizolace staveb řeší na míru společnost Techbuild company s.r.o. V následujících řádcích vám prozradíme, jak probíhá hydroizolace plochých střech a na koho se v této oblasti obrátit.

Ploché střechy nejsou nesmrtelné. Právě u tohoto druhu zastřešení je nezbytné dbát na důkladnou izolaci, jinak by vás nedokázala střecha ochránit před nepřízněmi počasí. Hydroizolace plochých střech se provádí za pomoci tekutých hydroizolačních hmot.

Kdo se na hydroizolace specializuje?

V tomto segmentu působí spousta firem, přičemž jednou z nich je společnost Techbuild company s.r.o., která se zabývá opravou hydroizolace střech a pokládkou, klempířskou výrobou i tesařstvím. Portfolio služeb je vskutku pestré, zaručeně si vyberete i vy.

Opravy a hydroizolace plochých střech

Zmíněná společnost používá při hydroizolaci osvědčené materiály, a to především laminační systém Plastonit, se kterým provádí kompletní opravy a renovace plochých střech. Obrovskou výhodou je, že jednotlivé produkty jsou kompatibilní, takže odborníci vždy najdou řešení na míru vašim požadavkům a potřebám. Nemusíte se bát toho, že byste slyšeli: „Ne, my vám nejsme schopni střechu opravit.“

V podstatě nezáleží na tom, o jaký povrch střechy se jedná, neboť systém Plastonit je vhodný jak pro asfalt, plech, tak i mPVC. Aplikace systému je jednoduchá a rychlá. Nemusíte tak investovat do celkové rekonstrukce, dojde k ošetření jen kritických míst. Ušetříte tak docela dost peněz, což je určitě před vánočním obdobím potěšující zpráva.

Zkontrolujte tedy stav vaší hydroizolace ještě před zimou. Více informací najdete na www.strechysegment.cz.

Autor příspěvku: Redakce

1 komentář u „Jak probíhá hydroizolace plochých střech?

    Vašek

    (25.5.2020 - 17:58)

    My jsme koupili starší rodinný dům u kterého jsou garáže, které nemají dobrou střechu. Když prší, tak máme v garáži kalůžky vody. Potřeboval jsem proto střechu vyřešit co nejdřív, aby úplně neshnily trámy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *