Falcované střechy Prefa

Darujte svému domu moderní kabátek v podobě hliníkové střechy a fasády

Každý majitel rodinného domu moc dobře ví, že bez pořádné střechy by se z něj mohl rovnou odstěhovat. Jakmile začne do nemovitosti zatékat, protože je nekvalitní nebo stará, je nutné ji bleskurychle opravit či zrenovovat.

Máte-li v plánu revitalizaci střechy nebo stavíte novostavbu a přemýšlíte, jaký materiál na ni použít, určitě vás zaujme hliníková střešní krytina. Na první pohled vás okouzlí trendy designem, propracovaností a elegancí. Plechová střecha je vhodná pro moderní rodinné domky, ale také starší nemovitosti, hotely nebo komerční budovy.

hliníková střecha

Jaké jsou výhody plechu?

Když se řekne hliníková střecha, tak si ji lidé spojí s lehkostí, protože je plech lehoučký jako pírko a nemovitost nezatíží jako jiné střešní materiály. K dalším výhodám patří téměř nulová údržba, dlouhá životnost, recyklovatelnost, pestrá paleta odstínů, relativně snadná pokládka a rovněž dokonalý vzhled. Hliníková krytina je královnou všech střech a její cena je v porovnání s kvalitou solidní. Pokud uvažujete o nové střeše z hliníku, inspirujte se na webu firmy PREFA. Bezpochyby se vám zalíbí realizace hotelu Tilleul ve Francii, protože výsledek je famózní. Můžete se podívat i na další projekty, které byly realizovány v České republice.

Hliníkové fasády

Střecha a fasáda z plechu značí skvělý vkus

V poslední době jsou moderní plechové střechy, protože ohromí designem i odolností. Pokud se pro ně rozhodnete, uděláte správný krok. PREFA Aluminiumprodukte zahrnují také hliníkové fasády, díky nimž bude váš dům ochráněný před povětrnostními vlivy, funguje jako tepelná izolace. Dlouhá životnost hliníkových fasád je na místě stejně jako pestré využití a všestrannost. Nejlepší na tom je, že hliníkové fasádní systémy zajišťují integrované větrání, tudíž je dům ochráněn před plísní a vlhkostí.

falcované střechy

Zdroj obrázků: cz.prefa.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *