parketcentrum_cz_podlahy_PR

Vinylové podlahy Plzeň? Žádný problém!

Vinylové podlahy se v našich končinách těší stále větší a větší oblibě, což není divu, protože mají mnoho výhod. Své využití najdou jednak v domácnostech, a stejně tak v nebytových prostorech.

Kombinace přírodních materiálů a syntetiky

Hlavním důvodem, proč si lidé často volí právě tento typ podlah, je jejich dlouhá životnost a mechanická odolnost vůči poškození. V případě, že by přeci jen k nějakému kazu došlo, je oprava velice jednoduchá a rychlá. Stačí pouze vyříznout poškozený kousek a posléze jej nahradit novým. Materiál oplývá rozměrovou stálostí a má vynikající akustické vlastnosti, takže se nemusíte bát, že by vaše pobíhající děti po bytě rušily rozmrzelé sousedy žijící v bytě pod vámi.
 
Kromě toho je údržba vinylové podlahy velice jednoduchá. Klíčové je vytvoření ochranného filmu, který zabrání ulpívání nečistot a celkově zvýší estetický dojem z podlahové krytiny. Toho hravě docílíte pomocí čisticích prostředků určených na vinylové podlahy. Zaujal vás vinyl a rádi byste si jej pořídili domů? Pro obyvatele jihozápadních Čech máme tip na vinylové podlahy Plzeň. Jedná se o společnost PARKETCENTRUM, která má v tomto oboru bohaté zkušenosti.

Všestranný servis

Společnost PARKETCENTRUM nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb souvisejících s vinylovými podlahami. Jedná se například o poradenství, takže pokud si nejste jistí, jak vybrat vinylovou podlahu, jste na správném místě. Zákazník dostane k dispozici různé katalogy a technologické listy, z nichž může čerpat užitečné informace, anebo má možnost vše konzultovat přímo s odborníkem.
 
Veškeré informace a ukázku sortimentu naleznete na internetových stránkách společnosti. Stačí pouze kliknout na odkaz www.parketcentrum.cz a rázem budete mít vše jako na dlani. Společnost vám bude nápomocná jak při renovaci podlah, tak při návrzích interiéru, čištění podlahových krytin, anebo obložení schodišť.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *