Sektorové kuchyně_PR

Sektorové kuchyně nejsou kompromis

Sektor máme mnohdy spojen s něčím, co má každý. S malým výběrem a unifikovaností. Tak to už ale dávno není. Sektorová kuchyně je cestou k unikátně řešené kuchyňské lince za přijatelnou cenu.

Sektorová kuchyň vs. kuchyň na míru

Co nabízí sektorové kuchyně? Když si ji nepořídíte zrovna v některém z „nábytkových hypermarketů“, tak se nemusíte vůbec bát, že v pěti bytech z deseti ve vaší bytovce narazíte na stejnou kuchyň. Sektorové kuchyně jsou nabídkou typizovaných částí kuchyňské linky, korpusů, a především dvířek, které kuchyni dávají design. Díky takto předpřipraveným sestavám vám dovedou v kuchyňském studiu velice rychle nakonfigurovat kuchyňskou linku na míru vašim potřebám. Nejsou to žádné hotové sestavy, se kterými nejde kouzlit. Naopak. Je zde zachována možnost velké variability.

Další možností je kuchyně na míru. Jenomže to je obvykle jenom hra se slovy, protože málokdo vám začne „strouhat“ kuchyni skutečně od základu. Takže i pod tímto slovním spojením se nakonec skrývá sektor, který vám někdo sestaví do sestavy optimální pro vaše potřeby a interiér. Jenom cena bude výrazně vyšší. Nebojte se to proto zkusit se sektorem od dobrého dodavatele.

Sektorové kuchyně_2

Sektor i jako luxus

Pořád se vám do sektorového řešení nechce, protože jste si představovali skutečně luxusní kuchyň? Ale tu lze sestavit i ze sektoru. Použití sektorových dílů nevylučuje, že z vaší kuchyně vznikne kuchyňské království hodné vítěze kuchařské či pekařské soutěže. Vhodné je nebát se originálních sestav, zkusit kouzlit s prostorem a doslova se nedržet u zdi.

Další luxus pak sektorové kuchyňské lince přidávají spotřebiče. Volte kvalitní značky v dokonalém designu. Snažte se spotřebiče sladit se stylem bytu, kuchyně i navzájem. Že půjde o vestavěné spotřebiče by mělo být samozřejmostí.

Hlavní výhody sektorových kuchyní

· Dobrá cena

· Snadná a rychlá vizualizace

· Možnost dokoupit další části (třeba když se s kuchyní rozhodnete expandovat i do jídelní části)

· Rychlá realizace

· Možnost individuálních sestav

· Bohatá vnitřní výbava

Sektorové kuchyně Gabon

Kvalitní sektorové kuchyně dodává brněnské kuchyňské studio Gabon. Jde o moderní a velice variabilní sektorové kuchyně. V případě zájmu a potřeby je společnost schopna nabídnout i úpravy na míru. Nechte si připravit vizualizaci a kalkulaci pro svoji kuchyň.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *