Přenosné zahradní umyvadlo_3

Přenosné zahradní umyvadlo a jeho výhody

Chcete udělat vaši zahradu, terasu či altán více atraktivní a současně si pořídit praktický doplněk? Vyzkoušejte přenosná zahradní umyvadla. Využijete je při mnoha příležitostech. 

Skvělá a navíc funkční dekorace i praktické vybavení v podobě přenosného zahradního umyvadla je za přijatelnou cenu. Zahradní umyvadla jsou vyrobena v jedinečném designu, který ozdobí každou terasu, altán, pergolu i zahradu. Využijete jej během přípravy jídla či grilování, pokud si budete chtít umýt třeba utržené rajče či jahody vypěstované na vlastní zahradě, při práci na zahradě a při mnoha dalších příležitostech. V nabídce jsou ve více barvách, takže je skvěle sladíte s okolním prostředím. 

Zahradní umyvadla LAVABO

Zahradní umyvadlo je přenosné kamkoliv se vám právě hodí. Je upraveno na jednoduché připojení vody na zahradní hadici. Všechny součástky, jako je nerezové umyvadlo, plastový stojan, vodovodní baterie, sifon a rychlospojky pro připojení zahradní hadice jsou navíc součástí dodávky. Vhodné je pro běžné uživatele i podnikatele. Přenosné zahradní umyvadlo lze využít u rodinného domu, na chatě, v kempu, karavanu, ale i na farmářských trzích, stáncích s občerstvením, festivalech a všude tam, kde jsou kladeny zvýšené požadavky na hygienu a mytí rukou, či na potřebu zajištění tekoucí vody i bez možného přístupu k vodovodní přípojce. 

Přenosné zahradní umyvadlo

Přenosné zahradní umyvadlo lze snadno připojit na zahradní hadicí pomocí rychlospojky, nebo jej napojit na domovní vodovod. Lze jej navíc napojit na teplou i studenou vodu. Odpadní vodu je možno připojenou hadicí odvést na vámi požadované místo, do odpadu či do určené větší nádoby. Pokud uvažujete i o zakoupení přenosné toalety pro vytvoření kompletního sociálního zázemí, můžete rovnou propojit obě položky, odpadní vodu z umyvadla nasměrovat do horní nádržky toalety a využít ji tak pro její splachování. Přenosné zahradní umyvadlo je úžasná věc, kterou jistě často využijete.

Přenosné zahradní umyvadlo_2

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *