malistvi

Přemýšlíte o výmalbě svého bytu? Pozvěte si na pomoc zkušené malíře 

Přemýšlíte o tom, že byste svůj byt či dům oblékli do nového kabátku? Jestli se chystáte na kompletní výmalbu nebo jen jednotlivé pokoje, obraťte se a zkušené malíře. Ti vám vykouzlí zbrusu nový interiér!

Nechte si odborně vymalovat byt či dům 

Precizně vymalované stěny pokojů jsou nejlepší vizitkou každého majitele nemovitosti a zároveň každému příchozímu napoví, jaký vkus jako majitel máte. Toužíte po hladkých zdech, nebo dáte raději přednost speciálním technikám a zvláštním výmalbám? Malířství nabízí nespočet variací a vhodně zvolené malby skvěle podtrhnou váš interiér. Než se pustíte do malování svépomocí, určitě doporučujeme zvážit pomoc od odborníků. Malíři umí odborně aplikovat jednotlivé stěrky, malby i obklady.  Svěřte proto malování interiéru do rukou našich malířů, kteří vám kromě provedené práce také pomohou s výběrem vhodných barev, doporučí ideální techniku malování, poradí také s dalšími drobnostmi, jako je ozvláštnění stěn nejrůznějšími ozdobnými lištami, sokly u podlahy a dalšími prvky. 

Malířské práce jsou dobrou investicí pro váš interiér

Profesionální výmalbou a odbornou aplikací vám odpadne celá řada problémů, které se během malování vyskytnou. Malířství totiž nepředstavuje pouze nanesení barvy. Jde nejdříve o složité odstranění starých nátěrů, fleků po cigaretovém kouři, odstranění plísní, opravy prasklin a dalších nedokonalostí. Naše Malířství má malováním pokojů mnohaleté zkušenosti, proto si poradíme i s velkými nedokonalostmi podkladu, které profesionálně přivedeme do požadovaného stavu. 

Výběr barvy závisí také na dobře zvoleném odstínu 

Malířství je umění. Odborně vymalovaná místnost získá zcela nový kabát, který ji oživí, zvýrazní, podtrhne a dá jí luxusní šmrnc. Při malování je ale důležité, vybrat nejen vhodnou barvu, ale také odstín. Světlé pastelové barvy nebo syté odstíny? Výběr pečlivě zvažte. Naši malíři vám ochotně při výběru pomohou. 

Červená barva je v malířství považována za barvu života. Je plná energie ovšem může také nepříznivě ovlivnit nervový systém, což vede k přepracování, stresu a dokonce i depresi. Ale v malém množství je červená barva velmi užitečná. Nabíjí, inspiruje a aktivuje tělo. Má také tu moc, že zvyšuje potřebu fyzického kontaktu s jinou osobou. Tato barva je vhodná ke kombinaci například s bílou.

Oranžová barva patří mezi veselé odstíny. Proto je vhodná do každé místnosti. Pozor ale na syté odstíny. Ty mohou vést k úzkosti, podrážděnosti a to přece nechceme. Touha komunikovat a sdílet své pocity vyvstává tato barva  i pro ty, kteří jsou zvyklí udržovat „všechno v sobě“. Oranžová je proto vhodná v interiéru obývacích pokojů a kuchyní, kde se denně setkáváte s rodinou i přáteli.

Žlutá barva je podle zkušeností našich malířů nejoblíbenější barvou vůbec. Teplé odstíny žluté nasytí pokoj světlem a vytvoří příjemnou atmosféru. Žlutá může být zavedena jako další barva v kuchyni i v dětském pokoji. Zlepší vaší koncentraci, zvyšuje schopnost sebeorganizace, což příznivě ovlivňuje psychiku dětí i dospělých.

Zelená barva je vnímána jako přírodní a ovlivňuje celou řadu lidí. Uklidňuje, pomáhá soustředit se. Oblíbená je v ložnicích a obývacích pokojích.  Přináší sílu přírody a úplnou bezpečnost. V interiérech zeleně můžeme zcela odpočívat. Naši malíři ji klientům často doporučují do ložnice i pracovny.

Modrá je dobrá proti stresu, pomáhá soustředit se na složité úkoly a je velmi slušivou pro všechny místnosti. Světle modrá je schopna vizuálně rozšířit prostor, takže v malých místnostech vypadá velmi dobře a elegantně. Naši malíři ji doporučují v kombinaci s luxusními stěrkami, například s betonovou stěrkou či benátským štukem. 

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *