fotovoltaika_gottwald_PR

Pořízení fotovoltaiky pro Váš dům nebylo nikdy lehčí díky dotacím!

Rádi byste ulehčili Vašemu účtu za elektřinu, ale solární panely Vám přijdou jako moc nákladné řešení? Využijte státních dotací pro jejich pořízení a vyřešte tak dvě mouchy jednou ranou! A že Vám to přijde jako spousta žádostí a vyřizování? Vše můžete nechat na nás. Potřebujeme jedině Váš podpis a my za Vás vše vyřídíme.

Nová zelená úsporám

Program Nová zelená úsporám je státní program na podporu těch, kteří se rozhodli nainstalovat na svůj dům fotovoltaiku a využívají tak “zelenou” energii pro své domácnosti. Tato dotace se vztahuje na instalaci fotovoltaiky sice až do roku 2035, ale je lepší neotálet aby se nevyčerpala alokace! Tato dotace se vztahuje na fotovoltaické elektrárny o výkonu menším než 10 kW, a lze tak využít na projekty jako fotovoltaický ohřev vody, fotovoltaickou elektrárnu bez baterií s využitím energie pro vlastní spotřebu, a fotovoltaickou elektrárnu s akumulací do baterií, tedy takzvanou hybridní solární elektrárnu.

Jaké jsou podmínky pro získání peněz?

Pokud jste se rozhodli tohoto dotačního programu využít, o příspěvek z něj můžete požádat před, v průběhu i pro dokončení realizace podporovaných fotovoltaických opatření. Žádost je možné uplatnit pouze na jeden rodinný dům, ve kterém ale můžete mít kombinaci podporovaných podoblastí. Dotace, kterou obdržíte po řádném dokončení realizace je omezena až do výše 50% doložených výdajů

Proč zrovna my?

Zajistíme pro Vás vše potřebné. U nás ve Fotovoltaice Gottwald Vám nabízíme kompletní instalaci fotovoltaiky a zároveň vyřídíme všechny potřebné papíry. Zajisítme posudky a revize, oběháme úřady, podáme všechny žádosti. Jsme držiteli Osvědčení o získání profesní kvalifikace – Elektromontér fotovoltaických systémů (26-14-H), které je nutné pro získání této dotace. Jsme firma, která je na trhu už 15 let a proto Vám můžeme nabídnout kromě komplexní instalace i bohaté zkušenosti.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *