podlaha_laminátová

Podlahy z Plzně – to je žádaný vinyl, praktický laminát i stylové dřevo

Plzeňské PARKETCENTRUM lze bez nadsázky nazvat západočeským centrem pro řešení a design podlah v domácnostech i ve firmách. Firma nabízí standardní i luxusní podlahy ze všech dnes běžně nabízených materiálů, a to v mnoha zajímavých vzorech a od kvalitních značek. Najdete zde vhodné řešení pro každou místnost i pro každý typ interiéru. Vinyl, lamino, dřevo, včetně parket, PVC a linoleum, ale i koberce – to je výčet materiálů podlah, které podlahové centrum nabízí. Hlavní sortiment, kterým jsou podlahy, společnost doplnila rovněž velkým výběrem interiérových dveří.

Služby nejen v oboru podlahářských prací

Firma nabízí rovněž veškeré služby související s podlahami: pokládku podlah, ale i renovaci starých podlah, strojní čištění i obložení schodišť. Máte možnost využít i kompletní služby navrhování interiérů nebo potřebné zaměření. Další službou je montáž dveří. Samozřejmostí je kompletní poradenství. Veškerý sortiment i nabízené služby najdete na www.parketcentrum.cz.

Tip na ideální podlahu? Zkuste vinyl!

Vinylové podlahy jsou dnes na vzestupu. Vítězí nad klasickými materiály, nad PVC, laminátem, keramickou dlažbou i nad přírodním dřevem. Mají totiž obrovskou odolnost vůči mechanickému poškození. Jsou tvrdé, ale současně pružné a rozměrově stálé. Perfektně se s nimi pracuje při pokládce. Obvykle ji zvládnete hravě i bez pomoci odborníka. Vinyl je rovněž naprosto nenáročný na údržbu.

Velkou výhodou vinylových podlah je i jejich malá tloušťka, takže jsou vhodné i do míst, kde se chceme vyhnout velkým stavebním úpravám a odstraňování starých podlah, ale tím pádem už nemáme příliš prostoru k manipulaci s výškou podlahy.

Podlahy z vinylu se vyrábí ve světlých, středně tmavých i tmavých přírodních odstínech, ale i v různých barvách. Atraktivní jsou zejména v dekoru dřeva a kamene. Vinyl skvěle nahradí odolností keramickou dlažbu. Vzhledově dokonale napodobí přírodní dřevěné podlahy. Ve srovnání s dlažbou i se dřevem je však mnohem snáze udržovatelný.

Vinyl patří do novostaveb, rekonstruovaných interiérů a bát se jej nemusíte ani ve starších objektech, kde se vinylové podlahy ve správném dekoru dokážou dokonale přizpůsobit Geniu loci daného místa.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *