Dřevěná podlaha

Podcenit výběr podlahy je ohromným omylem při sestavování domácnosti. Na co musíte dbát?

Vymyslet a zrealizovat pohodlnou, bezpečnou a spolehlivou domácnost je téměř nadlidským úkolem, který vyžaduje maximální poctivost v každém ohledu. To platí pro stěny, stropy, okna, dveře, nábytek i podklad pod vaše nohy. Právě poslední zmíněná oblast je nejčastěji podceňovaným jevem, jehož zanedbání se dříve či později vymstí. Jak si dopřát kvalitní řešení?

Plusy i mínusy

Ať už zrovna sestavujete plán kuchyně, koupelny, obýváku, předsíně či kterékoliv jiné místnosti, musíte brát v potaz rozdílná specifika jednotlivých materiálů podkladů. Dřevěné podlahy jsou velmi odolné, poskytují solidní tepelněizolační i ochranné vlastnosti a vydrží vám dlouhé desítky let, ale i přes tyto jejich benefity se rozhodně nehodí například do vlhkého prostředí koupelny.

Velmi populárním řešením jsou v posledních letech i vinylové podlahy, jejichž instalace vám zajistí nenáročnost na údržbu, pružnost, rozměrovou stálost a samozřejmě i tolik podstatnou odolnost proti mechanickým vlivům. To vše samozřejmě platí pouze v případě, kdy zvolíte kvalitní materiál i řemeslníky.

Jen ověřené společnosti

Na současném trhu se pohybuje nepočitatelná spousta různých firem zaměřujících se na tuto oblast. Jednou z těch nejstarších a nejznámějších je společnost PARKETCENTRUM s.r.o. – specialista na podlahy z Plzně. Tito profesionálové stihli od roku 1994 zrealizovat projekty o celkové rozloze čítající trojnásobek rozlohy plzeňské zoo (dohromady 727 159 m²).

Jestli si chcete dopřát maximální bezpečí, úspory za vytápění a klid na dlouhá léta, určitě se podívejte na internetové stránky pod odkazem podlahy Plzeň. V případě zájmu stačí použít některý z kontaktů na daných webovkách a domluvit si všechny detaily. Na jejich základě se sami rozhodnete, jestli jsou tito pomocníci těmi správnými pro vás.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *