Plovoucí podlaha

Plovoucí podlahy představují moderní řešení do bytů a rodinných domů

Kvalitu bydlení výrazně ovlivňují podlahy a jejich řešení. Jedním z chytrých způsobů, jak doma docílit patřičného pohodlí, je pokládka plovoucí podlahy. Toto řešení přináší hned několik výhod.

Výrobce moderních plovoucích podlah

Plovoucí podlahy v tuzemsku kromě jiných vyrábí společnost Dřevoškrt – dřevoprodej Domažlice. Ta se zabývá rovněž realizací a prodejem interiérových dveří, ale i potřeb pro řemeslníky, zejména truhláře a tesaře, případně domácí kutily.

Co jsou plovoucí podlahy?

Hlavní charakteristika plovoucí podlahy spočívá v tom, že není pevně spjata s podkladem. Běžně se k její výrobě používá dřevo, případně laminát, tedy materiály, které mají velmi dlouhou životnost a také vysokou odolnost vůči poškození. Právě z těchto důvodů obliba plovoucích podlah neustále roste. Právem se objevují i v luxusních novostavbách, používají se však i při rekonstrukcích starších nemovitostí.

Hlavní přednosti

K dalším přednostem se řadí rychlá a snadná montáž. Zkušení kutilové si ji dokážou vytvořit sami, vždy je ale lepší plovoucí podlahy přenechat na odbornících.

U plovoucí podlahy lze rovněž ocenit i fakt, že její pořizovací cena není nijak horentní. Oproti klasickým dřevěným podlahám se plovoučky, jak se jim někdy přezdívá, dají pořídit daleko levněji. Kromě toho se mohou pochlubit i minimálními nároky na údržbu, stačí je pravidelně vysávat luxem a stírat vlhkým hadrem. Díky svým vlastnostem se hodí i do bytů a rodinných domů, v nichž žijí lidé s alergickými potížemi.

Pokud máte zájem dozvědět se více informací o možnosti pořízení plovoucích podlah od firmy Dřevoškrt – podlahy Domažlice. Pak navštivte webové stránky www.drevoskrt.cz. Zjistíte na nich detaily o přednostech plovoucích podlah, díky nimž se přesvědčíte, že jejich pořízení je bezesporu výhodnou záležitostí.

Plovoucí podlahy

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *