zadlazdeny-poklop

Otevírejte podlahový poklop jednoduše

Nastěhovali jste se do nového domu? Máte novou podlahu? V tom případě jste možná řešili i vzhled podlahového poklopu, který nemusí vždy ladit se zbývajícím designem v prostoru. Pokud je to i váš případ, tak skvělé řešení nabízí firma KOVOVÝROBA, která se zabývá výrobou podlahových poklop na míru do každé domácnosti. 

Bez námahy a úrazu

Společnost KOVOVÝROBA nabízí výrobu podlahových poklopů za pomocí elektrifikovaného pohonu. To znamená, že pro otevření poklopu vám stačí stisknout tlačítko, které se postará o otevření poklopu bez vynaložení vašich sil. Díky tomu ušetříte námahu spojenou s otevíraním těžkého víka.

Další výhodou otevírání podlahového poklopu za pomocí elektrifikovaného pohonu je snížení rizika úrazu při otevirání nebo zavírání podlahového poklopu. Díky pomalému pohybu podlahovému poklopu nehrozí, že by dotyčnou osobu skřípl nebo vážně zranil.

Při výpadku elektrického proudu nebo jiné neočekávané situaci lze podlahový poklop nouzově otevřít ručně. Nestane se tak, že by Vás poklop mohl uvěznit.

Vzhled poklopu podle vašich potřeb

Díky mnohaletým zkušenostem vám společnost KOVOVÝROBA dokáže správně poradit při volbě designu, ať už v případě, že chcete svůj podlahový poklop zviditelnit, nebo naopak zajistit, aby splynul s podlahou ve vaši domácnosti. Podlahový poklop jsou vám schopni přizpůsobit podle podlahové krytiny jako jsou dlažba, lino, koberec, sklo, kov a nebo terasová prkna. 

Za odvedenou práci mluví mnohaleté zkušenosti v oboru

Společnost KOVOVÝROBA působí na trhu od roku 1985. Díky své dlouholeté historii uspokojila mnoho zakázek a to včetně těch, které nepatřily mezi příliš obvyklé. Mimo svou hlavní činnost, kterou představuje výroba podlahových poklopů se také v případě volné kapacity zabývají i výrobou vrat, mříží, plotů, bran, zábradlí a jiných zámečnických konstrukcí.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *