Oblečte svůj interiér do jarních vzorů! Nová kolekce povlaků na polštářky a polštáře

Povlaky na polštáře a polštářky patří k velmi oblíbeným doplňkům interiéru. Díky exkluzivní a dostatečně široké kolekci povlaků na polštáře si můžete vybrat povlak podle vlastních představ, který zapadne do vašeho interiéru jako ulitý.

Jaro k nám pouští první paprsky slunce a příroda se probouzí. Příchod jara chceme často přenést i do svých bytů a domů. Díky nové kolekci povlaků na polštářky na Goldea.cz dostanou vaše příbytky zcela nový rozměr. Můžete volit jednobarevné i dekorační povlaky s originálními motivy, které nikde jinde neuvidíte. Povlaky na polštáře a polštářky jsou ve většině běžných velikostí. Nabízeno je dokonce 9 rozměrů. Dokoupit lze i samotné polštářky, které slouží jako výplň k nabízeným povlakům. Všechny povlaky jsou vybaveny zipem pro snadnou výměnu povlaku. Při praní se doporučuje zip zapnout.

dekoracni-povlak-na-polstar-loneta-lia

Povlaky na zakázku

Pokud máte doma atypické rozměry polštářků a rádi byste si vyzdobili své sedačky a ložnice do jarních motivů, můžete si nechat ušít i povlaky na zakázku. Stačí si vybrat vzor či motiv a zaslat poptávku na ušití. S přicházejícím jarem si internetový obchod Goldea.cz ví vždycky rady. Jedinečné motivy jsou inspirovány květinami i zvířaty. Do kuchyně se vám mohou hodit vzory, na kterých najdete kuchyňské ingredience nebo třeba kornouty zmrzliny. Fantazii se prostě meze nekladou.

Povlaky na polštář i polštářek

Pokud se chcete už nyní přenést na dovolenkové pláže plné hladkých oblázků, jemného písku či krásných mušlí, k dispozici jsou i motivy s tématikou moří a oceánů. Pro milovníky rychlých kol je zde motiv Grand Prix a pro romantické duše něžná srdíčka. Nechybí ani ornamenty, geometrické vzory či etno. Vaše povlaky na polštář mohou pokrývat křídla něžných motýlů a ptáků, obrázky jarních koťátek, pejsků či kuřátek, hbitých koní, ale i obyvatelů exotické džungle. Motivy květin mohou být pastelově něžné, nebo hrát všemi barvami, jaké známe z jarních petrklíčů, krokusů, hyacintů či tulipánů. Stačí si jen vybrat a obléknou interiér do nového kabátu v duchu jara.

Autor příspěvku: Redakce

1 komentář u „Oblečte svůj interiér do jarních vzorů! Nová kolekce povlaků na polštářky a polštáře

    Gabriela

    (31.3.2020 - 11:40)

    Krásné povlaky na polštáře. Zrovna se koukám po dalších co bych si mohla objednat. Našly by se povlaky s nějakým jarním motivem? Děkuji gabriela

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *