moderní plot a balkonové zábradlí

Moderní hliníkový plot a balkonové zábradlí

Ke vkusně navrženému rodinnému domu nebo objektu pro podnikání jednoznačně patří i stylová ochrana vašeho pozemku. Hliníkové ploty, zábradlí balkonů a teras či vjezdové brány mohou ještě více zkrášlit vzhled stavby. Krása je ukryta v detailu. 

Při oplocení pozemku často přemýšlíme nad jeho designem. Chceme si zvýšit svoji bezpečnost a zajistit soukromí. Na plotu prostě záleží. A ne jen na něm. Pro návrh oplocení jsou k dispozici různé hliníkové plotové dílce, klasické i posuvné vjezdové brány s unikátním designem. Dají se použít i na výplně pergol nebo hliníkové zábradlí na balkon či terasu. Moderní hliníkový plot pozvedne vzhled domu na zcela novou úroveň. I díky plotu můžete být odlišní a výjimeční. 

Moderní hliníkový plot

Moderní hliníkový plot dokáže oživit rodinný dům i objekt určený k podnikání. Stačí jen důmyslně sladit jednotlivé prvky v moderním designu. Pokud chcete dodat oplocení rodinnému domu jedinečnost a šmrnc, zkuste třeba design pavučina, list nebo geometrické tvary. Hliníkové ploty mohou být ve stovkách různých provedení. Nevšední a jedinečný hliníkový plot vytvoříte z velkého množství moderních vzorů. 

moderní plot a balkonové zábradlí

Využijte vizualizaci

Díky vizualizaci se můžete podívat, jak bude moderní plot a balkonové zábradlí vypadat. Uvidíte, jak vynikne vzor na větší vjezdové bráně i na malé v porovnání s menšími plotovými dílci. Dominantou může být i zábradlí na balkon či terasu. Více perspektiv vám pomůže zjistit, jak bude vámi vybraný design vašemu domu slušet. Sladěním designu pro plot, vjezdovou bránu a balkon docílíte jedinečného vzhledu. 

Design pozvedněte barvou

Tvar oplocení můžete zvýraznit nevšední barvou. Na výběr jsou téměř dvě stovky odstínů dle RAL vzorníků. Může to být módní a nadčasová šedá, antracit nebo decentní černá barva v matu. Plot i balkonové zábradlí dostane kovový vzhled i díky bronzovým nebo stříbrným odstínům. Jas a jiskru dodají pastelové barvy v matném provedení. Při výběru barvy je také důležité sladění barev na rámech oken i dveří, fasádě, střeše, podezdívce i sloupcích plotu.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *