Kuchyň

Kompletní rekonstrukce interiéru: Myslete na dveře, podlahy i kuchyň

Pokud plánujete kompletní rekonstrukci interiéru, začněte rovnou od podlahy. Vyměňte původní podlahovou krytinu za moderní materiál s dlouhou životností a atraktivním designem. Stejně tak se zbavte stávajících dveří, které nezapadají do minimalistického konceptu. A myslete na to, že ústředním bodem domácnosti je kuchyň, takže se zaměřte ještě i na kuchyňskou linku.

Plovoucí podlahy jsou velice žádané

Velké oblíbenosti se jednoznačně těší plovoucí podlahy vyznačující se perfektními tepelněizolačními vlastnostmi. Pokud se zaměříte na podlahy Domažlice, nadchne vás nabídka od společnosti DŘEVOŠKRT tím, že její plovoucí podlahy mají ještě zvukověizolační vrstvu, což je ideální volba do bytových jednotek. Vybrat si můžete z pestré škály dekorů, navíc vás nadchne rychlá montáž a jednoduchá údržba, dále pak dlouhá životnost a snadná demontáž. Podlahy vás nevyjdou na majlant, protože i pořizovací cena za metr čtvereční je přijatelnější než u dřevěných alternativ.

Interiérové dveře, které mají šmrnc

Dalším výrazným estetickým prvkem interiéru jsou dveře. I když si to asi ani neuvědomujete, interiérové dveře mají nejen designovou, ale i praktickou funkci, protože představují hlukovou bariéru mezi místnostmi. Sáhněte po ověřených značkách, jako jsou Sapeli, Masonite, Solodoor a Czech Door.

Kuchyně na míru jsou sázkou na jistotu

Vzhledem k tomu, že je trendem propojovat kuchyňskou část s obývací, myslete i na kuchyňskou linku jako takovou. Důraz klaďte na vzhled, protože tím ovlivníte celou místnost. Kuchyně na míru zažívají obrovský boom, protože využijete každý prostor místnosti. Kuchyňská linka je potom krásná i funkční, navíc souzní s interiérem, představami i životním stylem. Pro výrobu se používají různé materiály, především pak dřevo a lamino desky.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *