serverske_svetlo_PR_stropní_světlo

Existuje mnoho typů svítidel. Jak vybrat to správné?

Možná se vám zdá, že svítidlo má být především účelové a funkční. To je samozřejmě pravda, ovšem možná si neuvědomujete, jak velký vliv mají svítidla na celkový design interiéru. Je zřejmé, že dominantou jsou podlahy a nábytek, ovšem svítidla mají tu moc dodat interiéru tu správnou atmosféru. Intimní světla pro romantický večer, ostrou záři pro ranní očistu, jasné světlo při práci v kuchyni…apod. Správné osvětlení dokáže proměnit jakýkoli prostor. S tolika dostupnými typy stropních svítidel vám pomůžeme zjistit, která se hodí právě pro váš domov. Designová světla mohou být plně funkční a naopak.

photo_svetlo

Před výběrem svítidel

Kombinací ambientního, účelového a zvýrazňujícího osvětlení lze dosáhnout rovnováhy světla, která splní všechny vaše potřeby. Prvním krokem k vrstvení osvětlení ve vašem domě je vytvoření okolního osvětlení. To vytvoří celkové osvětlení v místnosti. Lustry, nástěnné světlo, zapuštěná svítidla a stropní světlo jsou nejjednoduššími způsoby, jak vytvořit ambientní osvětlení, protože osvětlují širokou oblast prostoru. Poté, co je váš prostor dostatečně osvětlen, přidejte nějaké pracovní osvětlení, abyste se zaměřili na konkrétní oblasti, kde chcete koncentrované světlo, například stojací lampy. Některými snadnými způsoby, jak toho dosáhnout, jsou závěsná světla nebo jiný typ zapuštěného osvětlení. Nezapomeňte, že můžete přidat pracovní osvětlení s nestropními světly, jako jsou stolní světla nebo osvětlení pod skříňky. Pracovní osvětlení je nezbytné pro činnosti, jako je čtení, vaření a péče o domácnost.

Kam pro designová, a současně účelová světla?

E-shop severske-svetlo.cz je prodejcem designových světel, která se vyznačují nejen originalitou a naprostou jedinočností, ale také vysokou nadstandardní kvalitou. Široký výběr je určen pro náročné zákazníky, kterým není lhostejný interiér domu nebo kanceláře.

svetlo_PR_2

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *