Krabice - obalový materiál

Díky správnému balení zboží předejdete reklamacím a zvýšíte své zisky

V posledních letech si svou popularitu užívají především nejrůznější e-shopy, kterých pouze v naší malé zemi funguje více než čtyřicet tisíc. Nejen mladá generace, ale i starší lidé se naučili nakupovat drtivou většinu zboží přes internet. Spousta nezkušených majitelů e-shopů bojuje hlavně s obalovými materiály. Jak si s nimi poradíte hravě?

Není to žádná věda

Samozřejmě je nutné nejdříve vzít v potaz konkrétní typ zboží, s nímž pracujete. Sklo vyžaduje trochu jiný postup než například knihy. Některé postupy jsou však poměrně univerzální a platí napříč všemi kategoriemi produktů. Základem úspěchu jsou správně zvolené obalové materiály.

Z hlediska krabic si lze vybírat z třívrstvých, pětivrstvých a sedmivrstvých provedení. Čím více, tím lépe bude ochráněno vaše zboží. Nezapomeňte ani na vhodný výplňový materiál. Odolnějším předmětům stačí kartonová střiž nebo prostý recyklovaný papír, zatímco křehké produkty musí být opatřené bublinkovou folií a nafukovacími polštářky.

Vždy poctivě vyplňte mezeru mezi položkami a vnitřními stěnami krabice. Zároveň zamezte možnosti samovolného pohybu předmětů během přepravy. Klíčem k úspěchu je jejich stoprocentní fixace.

Ušetřete peníze

Pokud plánujete pravidelně nakupovat větší množství produktů, využijte zvýhodněných cen pro podnikatele. Velmi výhodné podmínky, rychlé doručení a ohromný výběr nabízí například specialista na obalový materiál, společnost RAJA. Nabízí nejen pestrou nabídku různých materiálů, ale i originální obalový design.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *