Co byste měli vědět o elektrickém ohřívači vody?

V posledních několika letech se technologie používané ve stavebním průmyslu zdokonalily. Používají se moderní přístroje a zařízení, jejich účelem je snížit náklady na provoz a bydlení. Velké popularitě se těší také elektrické ohřívače vody, což jsou v podstatě tlakové přístroje sloužící k centrálnímu zásobování teplou vodou. Jaké jsou jejich přednosti? Jaké varianty existují?

Současný trh je vskutku rozmanitý, přičemž elektrický ohřívač vody je k dostání v několika provedeních. Velkou výhodou je, že na něj můžete napojit jakýkoliv počet odběrných míst. Ohřívač se chlubí kompaktními rozměry a vysokým topným výkonem, takže zvládne ohřát dostatek vody pro všechna odběrná místa.

Jaké modely jsou žádané?

Specialistou na dané pomocníky je třeba společnost STIEBEL ELTRON, která představuje novou generaci průtokových ohřívačů. V její nabídce najdete modely jako DHE Touch a DHE Connect. Disponují dotykovým displejem a intuitivním ovládacím prvkem Touch-Wheel.

ohřívačů se zaměřte také na to, jakými senzory disponuje, neboť od nich se potom odvíjí i samotná kvalita přístroje a jeho schopnost udržovat teplotu vody na požadované úrovni.

S jakými ohřívači vody se setkáte?

Přímo společnost STIEBEL ELTRON má ve svém produktovém portfoliu hned tři alternativy. Jako první se nabízí plně elektronické průtokové ohřívače vody vyznačující se vysokou účinností a špičkovým zpracováním. Jedná se o zařízení s plně elektronickým ovládáním. Dále jsou k dispozici elektronicky regulované průtokové ohřívače vody, jež dokáže udržovat vodu na konstantní a přesné teplotě.

Závěrem nesmíme zapomenout ani na elektronicky řízené průtokové ohřívače, u nichž se pevně nastaví teplota.

Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétního řešení, obraťte se na proškolený personál uvedené firmy. S výběrem vám určitě pomůže.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *