čištění koberce

Čištění koberců v Praze – to je hloubkové čištění přímo u vás

Namáhané kancelářské koberce, ty v komerčních prostorách, ale i domácí koberce, vyčistí do hloubky pražská firma Oldřicha Bočka. Firma se specializuje na čištění koberců v Praze, především Praha 1 až Praha 10, ale též v Berouně, v Kladně či v Neratovicích.

Není čištění jako čištění

Zejména namáhané koberce v komerčních prostorách, kde se chodí bez přezutí, nelze běžnou čisticí technikou vyčistit nikdy tak dokonale, jako tou profesionální. Také v domácnostech je zapotřebí jednou za čas nechat koberce vyčistit pečlivěji. Ve firmě Oldřicha Bočka mají s profesionálním čištěním koberců dlouholeté zkušenosti. Čištění provádí dobře proškolení zaměstnanci. Kompletní techniku i čisticích techniku mají vždy odzkoušenou. Příznivé jsou i ceny čištění, jak v kancelářích, tak v domácnostech.

Mokré čištění koberců

I velice znečištěným a starým kobercům lze vrátit jejich zašlou slávu. To díky profi mokrému čištění. Koberec se nedemontuje, ani nikam neodváží. Pomocí speciálního čisticího stroje určeného pro tzv. extraktorové čištění, se do koberce pod tlakem vstřikuje voda spolu s čisticím prostředkem. Ta je pak následně opět dokonale odsáta. V kombinaci s kotoučovým strojem a rotačním kartáčem je koberec dokonale zbaven nečistot. Koberec je jako nový, rozzáří se, odstraní se i většina nepříjemných pachů. Prostředí s takto vyčištěným kobercem se obecně ozdraví, protože se zbavíte i 95 % roztočů v koberci. To tehdy, když se aplikuje speciální roztok právě proti roztočům.

TIP: Hledáte profesionální čištění koberců v Praze? Oslovte pražskou firmu Oldřicha Bočka.

Levné, rychlé, a přesto dokonalé suché čištění

Tam kde není možné mokré čištění, případně kdy je zapotřebí využít levnější metodu čištění, tam se aplikuje suché čištění za pomoci speciální chemie. Toto čištění koberců je méně náročné na čas a vyčistit lze stejnou metodou rovněž čalounění.

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *