bydlení v Praze

Bydlení v Praze uprostřed přírody? Pojďte se s námi podívat na nově vznikající byty

Vydejte se do klidné části Prahy, kde právě vzniká unikátní projekt výstavby bytových domů. Ve vaší bezprostřední blízkosti se bude nacházet klidný tok řeky Vltavy, výhled do lesního porostu a mnoho příležitostí k pobytu v přírodě. Novou adresu si pro vaše životní příběhy nyní můžete zvolit i vy.

Bytové domy splňující vysoké požadavky života v metropoli

Právě vzniká unikátní projekt. Na jižním okraji Modřan vzniká nový prostor pro moderní byty, ve kterých nalezne nový životní prostor mnoho rodin a jednotlivců. Lokalita splňuje všechny požadavky současného člověka na bezpečné, klidné a zároveň metropolitní bydlení. Přejete si, abyste měli z vašeho okna výhled na klidný tok Vltavy? Lákají vás krátké každodenní procházky okolo domu, kde se přímo před prahem vašeho domu ocitnete v přírodě?

Aktivní duše i milovníci romantiky zajásají

Lokalita nově vznikajících bytů je tou nejlepší adresou pro splnění veškerých nároků na občanskou vybavenost, dopravní dostupnost i souladu městského života s přírodou. Přímo vedle vašeho domu si můžete vybrat z jedné z cyklostezek, vydat se na procházku podél řeky Vltavy nebo využít jednoho z nejbližších sportovišť. A když se do sytosti vyřádíte? Odpočiňte si u sledování vašeho oblíbeného programu, slevové kupóny na nábytek do bytu vám pomohou nalézt tu nejlepší sedací soupravu.

Pohodlí na prvním místě

Věděli jste, že se nově připravovaný projekt vyznačuje i tím, že byla jeho lokalita zvolena pro možnost naprosto zdravého životního stylu? Rozmanité sportovní aktivity, blízkost freestyle parku s půjčovnou in-line bruslí, pétanque nebo golfovým hřištěm vám dovolí si vychutnat své odpočinkové chvilky bez hranic. A když se vydáte domů, budete se tam skutečně těšit. Uvítají vás krásné prostory, koberce nebo dřevěná podlaha – jednoduše prostorný a moderní byt.

Jaký je váš sen o bydlení?

Zdroj obrázku: {DaLiu} / Shutterstock.com

Autor příspěvku: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *